Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

TURNİKE M2460-DOUBLE

Kod: 168
TURNİKE M2460-DOUBLE
Açıklama

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Adet:
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin

ENERJi : 100-240 V AC

GÜÇ TÜKETiMi : 120 W

GÖVDE : 1,20 mm, 304 kalite paslanmaz çelik veya sac üzeri elektrostatik boya

ÇÇALIŞMA ISISI : (-20), (+50) °C

KOL UZUNLUĞU : 43 cm

KONTROL : Geçiş tetiklemesi için kuru kontak ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232-RS422-485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla bağlanabilir.

SiSTEM : Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC’ye gönderilebilir. Sistem, mekanik hareket sönümlemeyi absorver ünitesi ile yapmaktadır. Elektrik kesilmesi durumunda kollar otomatik olarak her iki yöne serbest konuma geçer.

ACiL MOD : Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumlarında otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

GÖSTERGELER : Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alındığında yeşil ok sürekli yanar. Turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı “X” işareti yanar.

ÖZEL TASARIM : Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.

UYGULAMALAR (Opsiyonel): Tercih edilebilir kapak alternatifleri bulunmaktadır. Özel talepler doğrultusunda istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. İhtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.

MONTAJ : Montaj kiti ile kolay ve hızlı montaj

GARANTi : 2 yıl

SERTİFİKALAR : TSEK, ISO 9001: 2008

 

MODEL

Boyut (E x B x Y) mm

M2460

480 x 390 x 1030