Para Birimi: EUR
  • TRY
  • EUR
  • USD
  • GBP
Mağazamıza Hoşgeldiniz! |

Sepet

0 Parça

Aşağı açılan kategoriler

YARIM BOY TURNİKE - BOYALI

Kod: 028
YARIM BOY TURNİKE - BOYALI
Açıklama

Price excl. tax: €0.00
Price inc. tax: €0.00
Adet:
Arkadaşına Gönder Ürün Değerlendirmesi: İstediğiniz ürünler listesine ekleyin Karşılaştır

ENERJi : 100 - 240 V AC

GÜÇ TÜKETİMİ : 60 W

GÖVDE : 1,5 mm sac üzeri elektrostatik boya

ÇALIŞMA ISISI : (-20), (+50) °C

KOL UZUNLUĞU : 65 cm. (standart)

KONTROL : Geçiş tetiklemesi için kuru kontak, ya da 3-50 V DC darbe, TTL, CMOS ya da RS232 - RS422 - 485 ile direkt PC kontrollü kullanılabilir. Tek PC ile 256 adet turnike kontrol edilebilir. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve diğer çevre birimlerine kolaylıkla başlanabilir.

SiSTEM : Mikroişlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. iki yönlü çalışır. Sadece bir kişinin geçişine izin verir. Geçilen yönde bir data çıktısı vardır. Bu çıkış dijital bir çıkış olabileceği gibi PC ile kontrolde direkt PC’ye gönderilebilir. Sistem elektrik kesilmesi durumunda otomatik serbest geçiş konumuna geçer.

ACiL MOD : Güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanı (acil durum, yangın alarmı durumunda otomatik serbest geçiş modu) mevcuttur.

GÖSTERGELER : Üç konumlu ışıklı gösterge, sistemin geçiş kontrolünü sağlar. Turnike geçişe hazır ise yeşil ok yanıp söner. Geçiş izni alınınca yeşil ok sürekli olarak yanar. Turnikeden geçiş yapıldığında karşı yön için geçişin o anda yasak olduğunu belirten kırmızı “ X ” işareti yanar.

ÖZEL TASARIM : Özgün tasarımı sayesinde, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte dekoratif bir görünüm sunar.

UYGULAMALAR (Opsiyonel) : Sisteme özel giriş çıkış ses efektleri, çeşitli gövde renkleri. Özel talepler doğrultusunda istenen besleme gerilimi şartları sağlanabilir. ihtiyaca göre uygun çözümler üretilebilir.

GARANTİ : 2 yıl

SERTİFİKALAR : TSEK, ISO 9001: 2008

 

MODEL

BOYUT (En x Boy x Yükseklik) mm

6475100 Yarım Boy Boyalı Sac - 4 Kollu

1400 x 1540 x 1190